Dekorasyonda 2017 Moda Renkleri

Dekorasyonun en fazla gündeme geldiği mevsimler olan ilkbahar ve yaz, hem evinde değişiklik yapmak isteyenler ve yeni yuva kuran çiftler için yeni modellerin çıktığı bir dönem oluyor. Birbirinden güzel mobilya ve aksesuarlar ile evlerini süslemek isteyenler, mağaza mazağa gezerek aradığı tarzı yakalamaya çalışıyor. Her yıl değişen yaratıcı tasarımlar sayesinde, her ev ayrı bir tarza bürünüyor. Bu yıl yaz aylarında evimi baştan yaratacağım diyenler için, dekorasyonda 2017 moda renkleri imdada koşuyor. Hepsi çok farklı tarzlardan tasarlanmış olsa da renkler, mobilyaların ve aksesuarların uyumunu çok etkiliyor. Hangi renkte evini yenileyeceğine karar veremeyenler bu moda renklerden yardım alarak en güzel tasarımın ortaya çıkarıyor.

Evde Sadelikten Yana Olanlar

Ev dekorasyonundan sade ortamları daha çok sevenler için bu yıl moda olan somon, tozpembe, mat gri gibi renklerle sadelik yakalamak çok kolay oluyor. Her eşyayı amacına uygun ve en kullanışlı haliyle kullanmak isteyenler, fazla renkli modellere kaçmayarak mat ve karışık olmayan renklerle tasarlanmış modelleri seçiyor.

Otantik Sevenler İçin Doğallık

Evinde en doğal malzeme olan ahşaba yer vermek ve kahverenginin tonlarından yardım almak isteyenler, dekorasyonda 2017 moda renkleri içinde olan ahşap renginde mobilyalar tercih ediyor. Hem kullanışlı hem de doğayı yansıtan renklerden oluşan masa, sehpa ya da konsollar, evin her köşesinde aranılan havanın esmesini sağlıyor. Doğayı sevenlerin en çok tercih ettiği bu renkler, bir de yine doğadan gelen bir renk olan yeşille bir araya gelince evler gerçekten otantik bir görünüme kavuşuyor.

Renkler Benim İşim Diyenler

Evini renklerden ilham alarak döşemek isteyenler genellikler moda olan renkleri kullanarak, evinde en canlı görünümü yakalıyor. Mavi, yeşil, sarı ve kırmızının tonları ile birleştirilen modeller bu yılda en çok tercih edilenler arasında olacağa benziyor.

Bir önceki yazımız olan Bauhaus Raf Modelleri başlıklı makalemizde Bauhaus raf, raf modelleri ve Raflar hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Fayans Seçimi

Fayanslar dekorasyon için daha çok mutfak ve banyolarda kullanılıyor. Bu bölümlerde yapacağınız dekorasyonda fayans seçimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*