Dekorasyonda 2017 Parke Modelleri

Parke, doğal bir yapı olması nedeni ile zemin döşemelerinde artık fayansların yerine geçmiş bir kaplama işlemlerinde sıklıkla kullanılan bir türdür. Çevreci bireylerin ağaçların kesilmesini istememesi ve ekonomik nedenlerden ötürü en bilinen masif türündeki ahşap parkelerden daha sık lamine parke ya da laminat parke isimleri verilmiş olan bu parke türleri kullanılır ve tercih edilir. 3 kattan oluşan lamine türündeki parkeler uzun ömürlü kullanım açısından en çok tercih edilen parke türüdür. Ancak masif parkeler lamine ve laminat parke türlerine göre daha doğal, sağlıklı, estetik, sıcak, uzun ömürlü, ses ve ısı yalıtımlı ve doğaldır. Fakat yukarıda da değindiğimiz gibi ekonomik olarak diğer türlere göre daha yüksek fiyat aralığında satılması müşterileri diğer parke türlerini seçmeye itiyor.

Evlerde Ve Ofislerde Parke Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Dekorasyonda 2017 parke modelleri bir önceki yıllara göre yeni eklenen özelliklerle daha can alıcı hale getirildi. Evlerinizin, ofislerinizin, yazlıklarınızın parke seçimlerinde, parke renkleri ve parke modelleri oldukça geniş çeşitli skalaları ile dekorasyonda 2017 parke modelleri gözler önüne serildi. Müşterilerin beğenisini toplamak amacı ile silinebilir, yıkanabilir, su lekesi tutmayan ve yanmayan parkeler 2017 model kataloglarında ilk sıralarda yer edinmiştir.

Renkleri ve türleri ile parke seçimi yaparken ev dekorasyonlarına dikkat edilerek yapılmalıdır. Parke seçimi yapılırken, evinizdeki, ofisinizdeki ya da yazlığınızdaki diğer ev eşyalarının renkleri dikkate alınarak ev dekorasyonunuza yeni bir hava katabilirsiniz.

2017 Yılında Kataloglarda Yer Alan Parke Modelleri ve İsimleri Nelerdir?

  • Meşe laminat parke
  • Silver meşe laminat parke
  • Toros çam laminat parke
  • Elegance meşe laminat parke
  • Kızılçam laminat parke
  • Akçam laminat parke
  • Venedik meşe laminat parke
  • Uludağ laminat parke

 

 

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda 2017 Moda Renkleri başlıklı makalemizde 2017 moda renkleri, mobilya ve moda hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Fayans Seçimi

Fayanslar dekorasyon için daha çok mutfak ve banyolarda kullanılıyor. Bu bölümlerde yapacağınız dekorasyonda fayans seçimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*