Koçtaş Kapı Modelleri

Evinizin en önemli gösteriş yapısı olan kapılar renkleri ve tasarımları ile göz doldurmakta. Koçtaş her ev tarzına göre ister klasik, ister modern, ister çılgın bir ruha sahip olun kendi ruhunuzu evinde yansıtabileceğiniz kadar modelle rastlayabilirsiniz.

Koçtaş Kapı Çeşitleri

Amerikan kapı, çelik kapı, katlanabilir kapı olacak şekilde 3 türde kapı modelleri mevcuttur. Bu türlerde kendi aralarında farklı malzeme, renk ve desenlere ayrılmaktadır. Kullanım yerlerine ev, ofis, otel gibi istediğiniz tüm mekânlarda kullanılabilecek düzeyde var olan kapı modelleri kataloğu mevcuttur.

Koçtaş Kapıları Hakkında Genel Bilgi

Amerikan kapılar; Genellikle beyaz renk ağırlıklı, üzerinde dairesel ve geometrik desenlere hâkim, ayarlanabilir pervaz ve kasa, sağ ya da sol kanat olarak kullanılabilen, kalınlık olarak 42 mm, rozet kol, kilit ve menteşenin de dâhil olduğu yapıdır. Evlerde özellikle koridora açılan bütün kapılarda ortam aydınlığı ve sadeliği için tercih edilmektedir. İsteğe göre ceviz ve meşe malzemeden yapılmış ürünlerde mevcuttur.

Çelik Kapılar; Evinizin güvenliğinden sorumlu olan çelik kapılar özenle seçilmelidir. Kalınlığı, malzemesi, dayanıklılığı bakımından oldukça sağlam olmalıdır. Kalınlığı 70 mm olan çelik kapılar, ağırlık olarak 70 kg civarındadır. Kabarma laminant kullanılarak döşemeleri yapılmıştır. Kasa derinliği ise 180mm ila 240 mm arasındadır. Düz beyaz, gri ve ahşap tonlarında çeşitleri mevcuttur.

Katlanabilir Kapılar; Kullanımı oldukça yaygın hale gelen kapılar bir odayı bölme amaçlı, gerektiğinde bir paravan niteliğinde çok amaçlı olarak tercih edilmektedir. Kolaylıkla monte edilme olanı sağlar. Talimatına uyulduğunda uzun yıllar kullanılabilir.

Koçtaş Kapı Fiyatları

Amerikan kapılarda kasa dâhil fiyatı 230 TL den başlayıp 280 TL ye kadar mevcuttur. Çelik kapılarda, 680 TL den 4750 TL civarında değişmektedir. Katlanabilir kapılar 150 TL ile 250 TL arasında ölçüsüne ve boyuna göre değişmektedir. Bu fiyatlar ekleyeceğiniz ürün doğrultusunda değişir.

Bir önceki yazımız olan Wooden Dekorasyon Modelleri başlıklı makalemizde Wooden, Wooden Dekorasyon ve Wooden Dekorasyon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Fayans Seçimi

Fayanslar dekorasyon için daha çok mutfak ve banyolarda kullanılıyor. Bu bölümlerde yapacağınız dekorasyonda fayans seçimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*