Wooden Dekorasyon Modelleri

Doğallığın öne çıktığı Wooden tarzında ahşap ve doğal ağaç malzemeler öne çıkıyor. Bütün eve uygulanması zor olan bu stilde daha çok bir oda ya da bir köşeyi Wooden tarzında döşeyip kendinize nefes alacak bir alan yaratabilirsiniz.

Wooden Tarzını Evinize Uygulama

Wooden bir döşeme için olabildiğince doğanın renklerini tercih etmelisiniz. Toprak tonları, ağaç yeşilleri, grinin tonları bu tarzı en iyi yansıtan renklerdendir. Mobilyalarda da ağaç malzemelere ağırlık verirken koltuklarda kadife kumaşları, hayvan derisinden modelleri, kilimleri kullanabilirsiniz. Wooden stilinde eviniz döşeyecekseniz çok fazla ışıklandırmadan kaçınmalı daha ufak lambalar tercih etmelisiniz. Bu stili en güzel yansıtan aksesuarlardan biride şöminedir evinize bir şömine yerleştirebilirsiniz. Wooden tarzında bir dekorasyon için vintage tarzı ürünlere olabildiğince yer vermelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda Mavi Rengin Diğer Renklerle Uyumu başlıklı makalemizde Dekorasyon, Dekorasyonda Mavi ve Dekorasyonda Mavi Rengi hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Fayans Seçimi

Fayanslar dekorasyon için daha çok mutfak ve banyolarda kullanılıyor. Bu bölümlerde yapacağınız dekorasyonda fayans seçimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*