ALAS
1
123

2015 Alfemo Yemek Odaları

11

Özellikle geniş ve büyük evlerin vazgeçilmezi olan yemek odaları, hem evlerin daha kullanışlı olmasını hem de dekorasyon olarak daha dikkat çekici görünmesini sağlıyor. Ülkemizde mobilya denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer alan Alfemo’da bizde kısa bir gezinti yaparak sizler için bu senenin en yeni ve en çok dikkat çeken yemek odalarını tanıtmak istiyoruz. Hem kullanışlı hem de şık ve sağlam bu mobilyaları evinizde yıllarca sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

2015 Motto Yemek Odası Takımı

Ortalama 10 kişinin kullanabileceği yemek odası takımında karakteristik çizgilere sahip olan derin hatlar dikkat çekiyor. Aynalı vitrin ve sehpaları ile özellikle bayanların dikkatini çekmeyi başaran Motto yemek odası takımı 2015 mobilya fuarlarında Alfemo Mobilya’ya tasarım ödülü kazandırmıştır. Orta kısımda yer alan yemek masasını aynı zamanda depolama alanı olarak kullanabilecek olan bayanlar bu özelliğe bayılır iken açılır-kapanır masa özelliği ile hemen hemen tüm evlerde bu yemek odası takımı kullanabilecek.

13

Modern sandalyeleri ile dikkat çeken Motto yemek odası takımında aynı zamanda bordo renge sahip derilerin kullanılması daha modern ve dikkat çekici olmasını sağlıyor. Kolay temizlik imkanı sunan deriye sahip olan yemek odası takımı içerisinde konsol, konsol aynası, yemek masası, sandalye, vitrin, ve tercihe göre orta sehpa yer alıyor. Motto 2015 yemek odası takımının fiyatı ise 7890 lira olacak.

2015 Victoria Yemek Odası Takımı

Victoria yemek odası takımı beyaz renkten vazgeçemeyenlerin tercihi olacak. Avangard tarzı mobilyaların son dönemlerde yeniden trend olması ile birlikte Alfemo Mobilya tasarımcıları tarafından sunulan Victoria yemek odası takımı kısa süre içerisinde binlerce evin ve ailenin tercihi olacak.

Mobilyaların üzerine yer alan altın rengine sahip varaklar ve oval formlar farklı ve modern bir hava katar iken güzelliği kadar kullanımı ile de Victoria yemek odası takımı çok fazla tercih edilecek. Gösterişli bir konsola ve konsol aynasına sahip olan Victoria yemek odası takımın 2015 Alfemo fiyatı ise 9490 lira.

15

Bir önceki yazımız olan En Güzel ve Kullanışlı Evidea Kitaplık Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

Dekorasyonda Beyaz Koltukların Modası

11 Ev dekorasyonunda çok fazla önemsenen ve aslında en fazla zaman geçirilen oturma odaları ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12