ALAS
1
123

2017 Bellona Yemek Odası Takımları

11

Evini yeni kuran çiftlerin düğün telaşları sırasında en çok dikkat ettiği konulardan biri evlerine alacakları mobilyalar oluyor. Hangi renkle hangisi güzel olur, hangi mobilya daha şık durur gibi sorularla gezilen mağazalar düğün öncesi her çiftin yaptığı bir tören oluyor. Mobilya takımlarının içinde aslında hanımları en çok önem verdiği yemek odası takımları en fazla araştırılan eşya oluyor. Genç kızların çeyizlerine yakışır renk ve kalitede bir yemek odası takımı almak istemesi gayet doğaldır. Sevdiklerine en güzel sofraları kurmak için olmazsa olmaz yemek odası takımları, her zevke uygun Bellona’da mutlaka vardır. 2017 bellona yemek odası takımları yeni evlenen çiftlerin bu yıl da gözdesi olmaya devam ediyor. Bellona tasarımcılarının yaratıcı takımları sayesinde her çift aradığı mobilya takımını buluyor.

Çeyizlere Yakışır Yemek Odaları

13

Bellona her yıl yaptığı gibi bu yıl da yemek odası takımlarını hem kendi tarzıyla hem de her zevke uygun yapmayı başarıyor. Kullandığı renklerle hanımların yemek takımları kadar gösterişli görünen yemek odaları, aranılan her kriteri sağlıyor. Sağlamlık, farklı renkler ve desenler, bol çeşit hepsi Bellona’da alıcılarını bekliyor. 2017 bellona yemek odası takımları beyazdan bordoya maviden ahşaba bütün renkleri en soft haliyle barındırıyor. Şıklığın yeni adresi olmayı da bu yüzden hak ediyor.

Her Tarzda Eve Yemek Odası Bellona’dan

Tasarlanan takımlar, yeni bir yemek odası almak isteyen herkese hitap ediyor. Eski modellerden modern takımlara, bembeyaz sade bir takımdan rengârenk ve cıvıl cıvıl takımlara aranılan her model Bellona’da yer alıyor. Ahşabın çok fazla kullanıldığı 2017 bellona yemek odası takımları beyaz ve diğer renklerle destekleniyor. Her renk tasarımında ayrı bir hava yaratan tasarımcılar bu yıl da harikalar yaratmışa benziyor.

15

Bir önceki yazımız olan Şık Yemek Odası Takımları başlıklı makalemizde mobilya, Yemek odası ve yemek odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

1234

Check Also

Dekorasyonda Beyaz Koltukların Modası

11 Ev dekorasyonunda çok fazla önemsenen ve aslında en fazla zaman geçirilen oturma odaları ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12