ALAS
1
123

2017 Çilek Genç Odası Modelleri

11

1995 yılında Türkiye’de kurulan Çilek markası evlerimizin ve iş yerlerimizin her alanında ürünlerine yer verdiğimiz bir marka olmuştur. Amacını tek bir alanda uzmanlaşıp her alanda fark yaratmak olarak belirleyen Çilek bu amacına ulaşmış olmasına rağmen çizgisini bozmadan marka değeri yaratmaya devam ediyor. Franchise modeliyle büyüyen Çilek 2.000 den fazla çalışanıyla 444 satış noktasında hizmet veriyor. 5 kıta da ve 66 ülkede hizmet veren Çilek 3 milyondan fazla çocuğun düşlerine kavuşmasını sağladı ve odalarını süsledi.

Çilek Genç Odası Modelleri

25 yılı aşkın deneyimiyle mobilyaları ince dokunuşlar ile büyüleyici hale getiren her gencin odasında görmek istediği her kese ve her keseye uygun Çilek genç odası modellerini Active, Dark Metal, Dynamic, Flora, Mocha, Romantic, Royal, Sultan, Trio ve Yakut olmak üzere 10 başlık altında inceleyebiliriz. Biz bunlardan bir kaçını sizler için inceledik.

Active: Sade ve şık tasarımıyla göz kamaştıran bu model çalışma masası, kitaplık, komidin, 3 kapaklı dolap ve karyoladan oluşuyor.

13

Dark Metal: İddialı tasarımıyla diğerlerinden bir adım önde olan bu model klasik masa, kitaplık, dolap ve karyola dışında tamamlayıcı ürünleriyle tam bir konsepte dönüşüyor. Dark Metal modeline ait halı, tül, sandalye ve yatak örtüsüne göz atmayı unutmayın.

Dynamic: Odanıza vintage bir görünüm kazandıracak bu modeli ister paket halinde isterseniz de istediğini parçasını satın alabilirsiniz.

Flora: Adından da anlaşabileceği üzere bu model daha çok bayanlara yönelik. Pastel renklerle süslediğinizde içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir odaya dönüşebilir.

Romantic: Romantic modelinde ana tema beyaz renkten oluşuyor. Mükemmel mobilya işçiliğiyle göz dolduruyor. Özellikle genç kızlar bu modele bakmadan kesinlikle genç odası almamalı.

15

Bir önceki yazımız olan Genç Odalarına Çalışma Masası Modelleri başlıklı makalemizde çalışma masası modelleri, Genç odaları ve Kitaplık hakkında bilgiler verilmektedir.

1234

Check Also

Dekorasyonda Beyaz Koltukların Modası

11 Ev dekorasyonunda çok fazla önemsenen ve aslında en fazla zaman geçirilen oturma odaları ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12