2017 Doğtaş Oturma Grupları

Ev dekorasyonunda en çok dikkat edilen ve özenle dekor edilebilen alanların başında oturma odalarıyla salonlar gelmektedir. Çünkü bu mekânlar en çok zaman geçirilen ve misafirlerin kabul edildiği beğenilmesi istenen yerlerdir. Bu sebeple bu alanların hem gösterişli, hem geniş ve konforlu hem de dekoratif olması önemlidir.

Doğtaş Mobilya 2016 ve 2017 Oturma Grubu Modelleri tam da istenilen bu özelliklere sahip olarak yapılmıştır. Doğtaş Yeni Koltuk Takımı Modelleri konforlu desen ve renk seçimleri rahatlığı garanti ediyor, kalitesi ile yine aynı şekilde tüketicinin beğenisini topluyor. Doğtaş Salon Takımları zengin ürün çeşitliliği ile birlikte tüketiciye istediği ürünü bulabilme, beğenme alternatifi sunmaktadır.

Köşe Oturma Grupların da Sade Ve Canlı Renkler

Köşe oturma gruplarında sade renklerin yanı sıra canlı renklerde kullanan Doğtaş Mobilya bahar renklerini de oturma gruplarının tamamında kullanmışlar. Klasik mobilyalarında böylece uzun zamandır modası geçmemiş olan taşlarla mobilyayı canlandırmışlar. Yine aynı şekilde kanepeleri ve koltukları çok konforlu ve kullanışlı yaparak zor beğenen hanımların da kalplerini almayı başarmışlardır. Doğtaş‘ın Oturma Grubu alanındaki yaklaşımları ve özgün tasarımlar bol seçeneklerin yanı sıra modern bir çizgi ve üstün kalite kavramlarıyla anlatılabilmektedir. Bu prensiplerin tüketiciye konfor ve sağlık Fonksiyonellik alanlarında fark yaratan faydalar sağlayacaktır.

80’e Yakın Farklı Model Seçeneği

2017 doğtaş oturma grupları daha çok farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Doğtaş Oturma Gruplarında 80’e yakın model seçeneği bulunmaktadır. Bu portföy her geçen yıl, 20’ye yakın yeni modelle senenin trendlerine uygun olarak güncellenmektedir.

Doğtaş Müşterileri seçtiği oturma grubu için 90’ı aşkın kumaş çeşidinden binlerce kumaş kombinasyonu tasarlayabilmektedir. Oturma Gruplarında Türkiye’de bir ilk olan viskon sünger modellerin yanında ördek tüyüyle üretilmiş alternatifler birer devrim niteliğindedir.

Bir önceki yazımız olan Mutfak Masası Modelleri başlıklı makalemizde masa modelleri, Mutfak ve Mutfak masası hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Beyaz Koltukların Modası

Ev dekorasyonunda çok fazla önemsenen ve aslında en fazla zaman geçirilen oturma odaları ve salonlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*