2017 Vivense Koltuk Modelleri

2017 Vivense koltuk modelleri arasında hem koltuk takımları hem de köşe koltuklar mevcut. Vivense’de oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip olan yüzlerce model arasından tercih yapmayı kolaylaştıracak seçenekler de var. Ayrıca, maksimum bir ay süre ile teslim edilen bu koltuk modelleri oldukça makul fiyatlar ile alıcılarıyla buluşuyor.

Vivense Koltuk Takımları

Vivense koltuk takımları içinde her zevk ve dekorasyona uygun tam 519 model koltuk takımı mevcut. Ağırlıklı olarak modern tasarımlar barındıran bu zengin koleksiyonda ayrıca chesterfield, avangart, retro, country ve İskandinav tarzda koltuk takımları bulmak da mümkün. Bunun yanında bir de farklı renk ve modeller içeren Premium serisi var. Tüm bu kategorilerde sırt modellerine, kol ve ayak tipine, oturum yumuşaklığına, berjer ve koltuk genişliğine ayrıca ürünün fonksiyonelliğine göre değişen oldukça zengin opsiyonlar mevcut.

Vivense Köşe Koltuklar

Vivense köşe koltuklar içerisinde ise modern, chesterfield ve Premium tarzda toplam 197 adet farklı model bulmak mümkün. Koltuk takımları ile benzer şekilde yine ağırlıklı olarak modern tasarımlar içeren bu köşe koltukları içerisinden hemen her eve uygun bir model bulmak mümkün. Bunların içinde özellikle köşe takımı olarak üretilmiş modellerde ise kullanılacak odanın şekline, büyüklüğüne ya da işlevine göre farklı düzenlemeler yapmak olanağı da var. Yataklı, sandıklı, ya da ses sistemli alternatiflerin de bulunduğu bu köşe koltukları hem tasarım hem de kullanım olarak son derece fonksiyonel.

Bir önceki yazımız olan Vivense Yemek Masası Modelleri başlıklı makalemizde Vivense, vivense yemek masası ve Yemek Masası Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Beyaz Koltukların Modası

Ev dekorasyonunda çok fazla önemsenen ve aslında en fazla zaman geçirilen oturma odaları ve salonlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*