Genç Odalarına Çalışma Masası Modelleri

Genç odaları için çalışma masaları olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Masa seçiminde ise dikkat edilmesi gereken nokta masanın modeli, rengi, kalitesi be fiyatıdır. Bütün bu şartlar yerine uygun olarak getirildiğinde geriye sadece çalışma masasının genç odasındaki diğer eşyalar ile uyumu kalmaktadır.

Genç Odası Çalışma Masası Modelleri Nelerdir?

Genç odasına seçilecek olan çalışma masasında açılır halde ve kapalı kitap rafları, bilgisayar konulabilecek alan, bilgisayar kasası koymak için dolap, klavye için çekmece ve yazı yazıp ders çalışabilmek için boş bir alanın olması gerekir. Seçilen masa bu şartları yerine getirmelidir.

Çalışma Masası Modelleri Nelerdir?

Genç odalarına çalışma masası modelleri arasında yer alan Olivia çalışma masası oldukça geniş ve açılır çekmecelerden oluşmaktadır. Kullanacak kişiyi son derece rahat ettirecek olan bu çalışma masasının rengi beyazdır ve bu masanın fiyatı 199 TL’dir. Masanın yanında ve alt kısmında üçer gözlük kitaplık rafları bulunmaktadır.

Bunun dışında beyaz renkteki Beta çalışma masası 109 TL’dir. Bu masa modelinde de kitaplık rafları be bilgisayar koyma yeri bulunmaktadır. Next çalışma masası geniş ve oldukça fazla olan kitaplık rafları ile dikkat çekmektedir. Bu çalışma masasında bir tane bilgisayar kasası yeri ve 6 adet kitaplık rafı bulunmaktadır. Next çalışma masasının fiyatı 158 TL’dir. Sade ve doğallığı ile dikkat çeken Allegro çalışma masasının kitaplık rafları hafif kahverengi, ders çalışma kısmı ise beyazdır. Oldukça ilgi çekici bir genç odası çalışma masası modeli olan bu masanın mağaza satış fiyatı 189 TL’dir. Aragon çalışma masası büyük bir dolaptan, ders çalışma alanından ve 10 tane kitaplık rafından oluşmakta. Biraz büyük görünen bu masanın fiyatı 365 TL’dir.

Bir önceki yazımız olan Yataş Genç Odası Modelleri başlıklı makalemizde genç odası, genç odası modelleri ve Yataş hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Beyaz Koltukların Modası

Ev dekorasyonunda çok fazla önemsenen ve aslında en fazla zaman geçirilen oturma odaları ve salonlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*