ALAS
1
123

İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları

11

Birden fazla çocuğu olan ailelerde çocuk odası kurmak özellikle yatak seçimi yapmak oldukça zor bir iştir. Çocuk yatağının doğru seçilmesi çocukların daha geniş bir alana sahip olması, dağınıklığın büyük oranda ortadan kalkması, çocukların daha severek odalarında zaman geçirmesi için önemli. Bunların hepsini sağlayabilecek ideal yatak modeli birden fazla çocuğu olanlar için ranzalardır. Ranza seçerken İstikbalden sağlam malzemeden, ergonomik ranzalara ulaşabilirsiniz.

İstikbal Ranza Modelleri ve Renkleri

13

İstikbalde çocuk ranzaları için çok geniş bir liste var. Her yaşta çocuk için ranza bulabilirsiniz. Genç odası, çocuk odası ranzalarında dolaplı modeller yanında 3 çocuklu aileler için açılabilen bir yatağı daha olan ranzalar çok pratik. İstikbal ranzaları çocukların emniyeti için oldukça donanımlı olarak üretilmiştir. Kullanılan malzemeler 1.sınıf olduğu için çok uzun süre dayanabilir. Merdivenleri aynı zamanda gardırop olan bir İstikbal ranzası ile yerden kazanırken çokta şık bir çocuk odası elde edersiniz. İstikbal ranzalarında sağlamlık kadar ergonomik kullanım da önemli olduğu için ranzalarda dolap, çalışma masası gibi bölümler yer alır. Renk olarak kız çocuklarına pembenin birden fazla tonu, erkek çocuklar için mavinin tonları yer alırken ortak kullanım için cıvıl cıvıl bir renk yelpazesi var.

İstikbal Ranzalarının Fiyat Seçenekleri

İstikbal ranza modelleri ve fiyatları her aile ve bütçe için bir seçenek sunar. Çok makul fiyatlardaki ranzalardan çok uzun süre kullanım sağlar çocuklarınız çok seveceği bir oda sahibi olmalarını mümkün kılarsınız.

15

Bir önceki yazımız olan Yaşam Alanınızda Rahat Olun başlıklı makalemizde Koltuk Modelleri, Rahat Koltuk Modelleri ve Yaşam Alanınızda Rahat Olun hakkında bilgiler verilmektedir.

1234

Check Also

Dekorasyonda Beyaz Koltukların Modası

11 Ev dekorasyonunda çok fazla önemsenen ve aslında en fazla zaman geçirilen oturma odaları ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12