İstikbal Yatak Başlığı Modelleri

Yatak başlıkları, yatak odanızdaki yatağınızı tamamlayan, odanıza renk katan ürünlerdendir. Yatak ile beraber olabileceği gibi yataktan bağımsız olarak da farklı renk ve modellerde yatak başlığı bulmak mümkündür. Yatak sektörünün öncü firmalarından olan istikbal, yatak başlığı ürünleri ile de dikkat çekiyor. Yatak başlığı ürünlerinde oldukça geniş bir yelpaze sunan istikbal firması, her zevke ve keseye uygun yatak başlık modellerini müşterilerine sunuyor.

Her Zevke Uygun Yatak Başlıkları

İstikbal yatak başlıklarını incelersek; Lima, Sleepy, Gold, Perla, Santiago, Elit, Elizabeth, Form XL, Orleon, Ferro, King H130, King H150 ve Class başlık adlarıyla satışa sunulan farklı renk ve özelliklerde 13 adet yatak başlığı bulunuyor. Bu 13 modelin kendi içinde ayrıca farklı renkleri de bulunuyor. Standart başlık yüksekliği 116 cm olarak sunulurken, daha büyük yataklar için daha yüksek yatak başlıkları da mevcut. Lima ve sleepy modelleri standart 116 cm ile satışa sunulurken, bu ürünler çoklu renk seçenekleri ile yatak odasında canlılık sevenler için tasarlanmış. Buna nazaran yatak odalarında sadelik sevenler için Gold ve Perla yatak başlıkları seçeneği bulunuyor. Gold başlık, krem kumaş üzerine altın yaldızlı çizgilerle oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Perla yatak başlığı ise şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Bu iki model yükseklik 123 cm genişlik 168 cm ölçüleri ile satışa sunuluyor. Santiago ve Elit modelleri ise başlıktaki çektirme ve düğmeli tasarımı ve çeşitli renk seçenekleri ile sunuluyor. Ayıca bu modeller, farklı boy ve en ölçüleri ile dikkat çekiyor.

Bir Model Mutlaka Size Göre

Yatak başlıklarında daha modern bir model arayanlar için elizabeth başlık, oldukça ideal. Çektirme uygulamasının oldukça yoğun kullanıldığı bu model, 4 farklı genişlik ölçüsü ile satılıyor. Geniş yataklar için tasarlanan Form XL modeli, genişlik 246 cm’den başlayarak, 4 farklı ölçüde satılıyor. Istikbal’in yeni ürünlerinden biri Orleon, bazalar için tasarlanmış Ferro başlık, farklı yükseklik seçenekleri sunan King H130, King H150 ve çift kişilik bazalara da uyumlu olan Class modelleri de farklı desen ve renkler ile satışa sunuluyor. Ayrıca yatak başlıkları arasında kampanyalı ürünler bulunurken, peşin fiyatına vadeli satışlar ile de ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Bir önceki yazımız olan 2017 Bellona Yemek Odası Takımları başlıklı makalemizde Bellona, bellona yemek odası takımları ve yemek odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Beyaz Koltukların Modası

Ev dekorasyonunda çok fazla önemsenen ve aslında en fazla zaman geçirilen oturma odaları ve salonlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*