Lazzoni Çalışma Masası Modelleri

Çalışma masaları özellikle iş yerleri başta olmak üzere çalışma odalarında ve çocuk odalarında çok kullanılmakta olan masa çeşididir. Çalışma masalarının kullanım rahatlığı ve kullanıcı için sağladığı avantajlar açısından kullanımı da çok yaygındır. Lazzoni mobilya şirketi ise çalışma masası anlamında müşterilerine, 2 adet modern ve kullanım açısından büyük rahatlık sağlayan çalışma masası modeli sunmaktadır. Lazzoni çalışma masası modelleri kullanıcılar tarafından çok beğenilen ve kullanım rahatı açısından kullanıcılar tarafından çok önerilen çalışma masalarıdır.

1-) MAS160/KSN160 Kodlu Çalışma Masası

Bu masa özellikle iş yerlerinde kullanılmakta olan bir modeldir. Masa gayet modern bir şekilde dizayn edilmiş, kullanıcının rahat kullanımı için ekleri bulunan bir çalışma masası modelidir. Model iki adet kare metal ayaktan ve üstünde ise bir adet krem renkli masa tablasından oluşmakta. Ayrıca masanın iç sağ tarafında ise 3 adet çekmecesi bulunan bir sabit kombin bulunmaktadır. Masa müşterilere 4 çeşit tabla büyüklüğünde sunulmaktadır.

2-) MAS150 Kodlu Çalışma masası

Lazzoni mobilyanın kullanıcılara sunduğu diğer çeşit bir çalışma masası. Bu masa ise iş yeri ortamından çok ev ortamında bulunan çalışma odalarında kullanıma uygundur. Mdf’den yapılmış ve açık kahve renkli bir kaplama ile kullanıma sunulmuştur. Masanın ayakları ise daha fonksiyonel bir şekilde dizayn edilmiş. Ayaklarında 4 parça dik raf bulunan bu çalışma masasında kullanıcılar kitap gibi çeşitli eşyalarını bu rafla da değerlendirebilecek.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Lazzoni Makyaj Masası Modelleri başlıklı makalemizde 2017 makyaj masa modelleri, Lazzoni ve Makyaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Check Also

Dekorasyonda Beyaz Koltukların Modası

Ev dekorasyonunda çok fazla önemsenen ve aslında en fazla zaman geçirilen oturma odaları ve salonlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*