Tekzen Şubeleri Her Yerde

Mobilya modellerinde Tekzen şubelerine bakmadan karar vermeyin

Tekzen, tamamen yerli sermaye ile kurulmuş Türkiye’nin en büyük yapı market zinciri. Aynı zamanda mobilya modelleri konusunda da en geniş seçeneklerden birini sunan bir outlet market.

İndirimlerin asla bitmediği Tekzen, reklamlarında da dönen mottosuna paralel bir şekilde ‘ucuzlukla kaliteyi’ bir araya getiriyor; ‘Tekzen’le her şey çok kolay’ sözünün doğruluğunu yansıtıyor. Şube bakımından rakipleri Koçtaş ve Ikea’ya göre oldukça geniş bir ağa sahip olan mobilya mağazalar zinciri; Türkiye’de 52 ilde 103 mağaza ile hizmet veriyor. Her bölgede, özellikle İstanbul ve Ankara’da birçok mağazası ile oto aksesuarları, mobilya modelleri, izolasyon malzemeleri gibi yapı malzemeleri alanında Tekzen’de en yüksek kaliteyi, ucuz fiyatlara bulabilirsiniz.

Tekzen şubelerinden hangisi size yakın?
En son olarak Akhisar Nevada Outlet şubesiyle birlikte 103 mağazaya kavuşan Tekzen, son derece kaliteli mobilya modellerini bulabileceğiniz, başta yatak odası, salon, mutfak ve çalışma odası olmak üzere bahçe mobilyaları ve yapı malzemeleri alanında da Türkiye’de en geniş çaplı hizmeti sunuyor.

Tekzen şubeleri sayfasına göz atarak, size en yakın Tekzen şubesinin adresini, yol tarifini ve iletişim bilgilerini alabilirsiniz. Sanal mağaza ile hangi Tekzen mobilya modellerinin satıldığını öğrenebilir; yine Tekzenmobilyam.com’la indirimleri, indirim kuponlarını, kampanyaları kısacası tüm fırsatları ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Güzel 2015 İstikbal Mobilya Oturma Grubu Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Dekorasyonda Beyaz Koltukların Modası

Ev dekorasyonunda çok fazla önemsenen ve aslında en fazla zaman geçirilen oturma odaları ve salonlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*