Duvara Monte Katlanır Mutfak Masası Modelleri

Küçük mutfakların dekorasyonunda vazgeçilemez parçalardan bir tanesi de Katlanabilir Mutfak Masası Modelleridir.Yer kaplamaması katlanabilmesi ve ihtiyacı giderebilmesi yönünden harika olan bu Mutfak Masası Modelleri küçük olan mutfakların olmaz ise olmazıdır.Günümüz tasarımcılarının üretmiş oldukları Duvara Monteli Masa Modelleri hem çok kullanışlı hemde yer kaplamadıkları için çok tutuluyor ve çok beğeniliyorlar.

Sizlerinde kullanım alanı küçük bir mutfağınız var ise sizlerde muhakkak bu zarif masa modellerinden bir tane almalısınız diye düşünüyorum.Ayrıca bu zarif masalar işlevleri bakımından diğer masa modellerinden hiçbir farkı bulunmamaktadır ve görsellik olarak ta harika birer görünümleri vardır.Katlanır Masa Modelleri üstelik birçok boy ve ölçüde rahatlıkla bulunabilir.Ayrıca bu masalar birçok renkte mevcuttur.Sizlerinde böyle bir masaya ihtiyacı var ise sizler için hazırlamış olduğum galeride ki model ve örnekleri görmeden karar vermeyin derim.Çünkü sizler için en kullanışlı ve en yeni modelleri bu galeride topladım.En azından alışverişe çıkmadan önce bir fikir edinmiş olursunuz.Şimdi dilerseniz galeride ki modellere hep beraber bir göz atalım ve sizin için en uygun olan modeli belirleyelim.

 

açılır kapanır mutfak masası modelleri

duvara monteli masalar

yeni model katlanır mutfak masası modelleri

katlanır mutfak masası modelleri 2014

katlanır mutfak masası modelleri

modern katlanır mutfak masaları

Bir önceki yazımız olan Çok Fonksiyonel Modern Kesme Tahtası Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Dekorasyonda Mutfak Düzeni

Mutfak oturma alanı, sigara içme alanı ve yemek pişirme, yemek yeme alanları olmak üzere değişik …

One comment

  1. Merhabalar

    Bu tarz imalatımız vardır. İncelemek isterseniz. sahibinden.com da 255905514 ilan no ile inceliyebilirsiniz. İnternette bizim yaptığımız tarzda bir kaç fotoğraf gördüm ama satışını yapan görmedim. ayrıca yeni açtığım tasarimvedekor.tr.gg adresinden de ulaşabilirsiniz. Bizim ürünümüzün resmini sitenizde yayınlanmasından onur duyacağımızı belirtir. Çalışmalarınızdaki başarıların devamını dilerim.

    Saygılarımla
    Aysel Demirez
    0507 397 38 38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*