Yemek Masası Modelleri 2016

Yemek Masası Modelleri

Mutfağınızın vazgeçilmezleri arasında boy gösteren yemek masaları şimdi en özel modeller ile sizlerle. Mekânınızın büyük tamamlayıcıları arasında yer alan yemek masası modelleri aynı zaman da çok amaçlı kullanım özelliğine ev sahipliği yapmaktadır.

Ahşap Yemek Masası Modelleri

Eğer mutfağınız stor perde ve ahşap detaylı avize modeline ev sahipliği yapıyor ise ahşap yemek masalarını tercih edebilirsiniz. Klasik görünüm elde etmenize kaynaklık edecek olan ahşap yemek masası modelleri aynı zaman da modern görünümün ön plana çıkmasını destekleyecektir. Bu tarz yemek masası modellerini kahverengi renk tonlarına sahip aksesuarlar ile birlikte kombin edebilirsiniz.

Cam Detaylı Yemek Masası Modelleri

Spor tarzı sevenlerdenseniz cam detaylı yemek masası modellerini tercih edebilirsiniz. Cam detaylı yemek masaları kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Bu tarz yemek masalarını hasır Amerikan altlıklar ile taçlandırabilirsiniz.

Açılıp Kapanan Yemek Masası

Küçük mutfağa sahipseniz açılıp kapanma özelliğine sahip yemek masası modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz yemek masası modellerini dilediğiniz zaman açabilir dilediğiniz kapatarak istediğiniz yerde konumlandırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Trend Modern Mutfak Dolapları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Dekorasyonda Mutfak Düzeni

Mutfak oturma alanı, sigara içme alanı ve yemek pişirme, yemek yeme alanları olmak üzere değişik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*