Ahşap Sehpa Modelleri

Salonunuzun en şık aksesuarlarından biri olan ahşap sehpalar aynı zaman da kullanışlı yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Mekânınıza ayrı bir hava katan ahşap sehpa modellerini ahşap mobilyalar ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Trend görünüm elde etmenize kaynaklık eden ahşap sehpa modellerini desen detayı ile taçlandırarak farklılık yaratabilirsiniz.

trend-ahşap-sehpa-modelleri

Cam Detaylı Sehpa Modelleri

Modern görünüme sahip olan cam detaylı sehpa modelleri bu sezonun hitleri arasında boy gösteriyor. Cam detaylı sehpa modellerini açık renk tonlarına sahip mobilyalar ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Cam detaylı sehpa modelleri mekânınızın olduğundan daha geniş görünüme sahip olmasını desteklemektedir.

modern-ahşap-sehpa-modelleri

Hasır Detaylı Sehpa Modelleri

Hasır detaylı sehpa modelleri balkon, teras ve bahçe mekânları adına oldukça idealdir. Rahat kullanıma sahip olan hasır detaylı sehpa modelleri aynı zaman da spor şıklığı zirveye taşımanıza kaynaklık etmektedir. Bu tarz sehpa modelleri genellikle cam detayı ile taçlandırılarak kullanıma alınmaktadır. Cam yüzeyine sahip olan sehpa modelleri kolay silinebilir ve temizlenebilir özelliğe sahip olmasından dolayı tercih edilme sebeplerini artırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Koltuk Takımı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Dekorasyonda Beyaz Koltukların Modası

Ev dekorasyonunda çok fazla önemsenen ve aslında en fazla zaman geçirilen oturma odaları ve salonlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*