*temp*

Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu

Evin her bir bölümü için farklı dekorasyon tipleri uygulanmaktadır. Salon için gösteriş ön planda olurken, oturma odası için konfor aranmaktadır. Yatak odası için ise bunların hepsinden belirli oranlarda aranmaktadır. Konfor yine ön planda olurken, iç açıcı olmasını istememizden dolayı da estetik görünüş de gerekmektedir. Günümüz modasına ayak uyduran mimar ve tasarımcılar da bunların ışığında çalışmalarını sürdürmektedir. Son günlerde trend haline gelen beyaz yatak odası dekorasyonu ise sıkça konuşulan konular arasına girmektedir. Bizler de bu yazımızda sizler için bu konu hakkındaki bildiklerimizi aktaracağız.

 

Renklerin uyumu

uygun Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu 

Evinizin bu bölümü için yapacağınız dekorasyonda dikkatli ve doğru kararlar almalısınız. Beyaz yatak odası dekorasyonu içinde bulunması gerekenler beyaz ve tonlarından başkası olmamalıdır. Zıtlıklardan uzak durmanız sizin yararınıza olacaktır. Uykunuzu aldığınız ve dinlediğiniz bir mekan olarak burası sizi yormamalı ve huzur vermelidir.

 

Fazla aksesuarlara yer vermeyin

lüks Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu

 

Evin bu bölümünde fazla aksesuarlara yer vermemenizi tavsiye ediyoruz. Zira burada bulunan aksesuarlar gözlerinizi yorabilir. Ayrıca oluşabilecek renk karmaşaları da hoş olmayan görüntülerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Tablo ve heykellerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Eğer birşeylerin bulunmasını istiyorsanız da bunlar çerçeveler ve onların içerisindeki fotoğraflar olmalıdır.Bundan fazla olarak kullanacağınız her şey muhtemelen odanızı daha basık ve boğucu bir hale getirecektir.

 

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Dolap Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Yatak odası dekorasyonu

2018 Yatak Odası Takımları Dekor Trendleri

2018 Yatak Odası Takımları Dekor Trendleri Bu yılın yatak odası dekoruna rehberimizle en son modaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*