Modoko Yatak Odası

 

1969’dan günümüze kadar mobilya sektöründe iyi bir yere sahip olan Modoko, birbirinden farklı tasarımlar ile 2016 konsept ürünleriyle kullanıcılarına hizmet veriyor. Elbette ki her bir model farklı dizaynlar ile oluşturulurken, kullanılan renk seçeneği e model seçenekleri ihtiyaçlarınızı karşılayabilir nitelikte. Kısaca modoko yatak odası ürünlerinden bahsetmek gerekirse, bilgiler şöyledir.

Country yatak odaları

şık Modoko Yatak Odası

Doğallığı sunan bir tarz olan country, yine yatak odalarında en güzel tasarımları ile karşınızda. Vestino yatak odası kapsamında bulunan country tarz daha çok krem tonlarında seçimlere destek oluyor. Ayakları eskitme tasarımlara sahip olan yatak odası takımları, yatak başlıklarında kullanılan eskitme desenler tarzı ortaya koyanlar arasında.

Vintage

Yine son yıllarda oldukça tercih edilen vintage tarzı, klasik yatak odalarını kullanıcılarına sunuyor. Bahsettiğimiz modoko yatak odası takımları arasında bulunan vintage, işlemeli ayaklar ve yatak başlıkları ile tarzı ortaya koyuyor. Varaklı ayaklarda bu tarzda tercih edilirken, gardırop tasarımlarında da genel olarak normal kapaklar kullanılıyor. Boy aynaları ekstra bir aynalık olarak kullanılırken, çerçeveli camlı gardırop kapakları da şıklık kazandıranlardan bir tanesi.

hazır Modoko Yatak Odası

Modern yatak odası

Eğer ki 2016 konseptlerine uygun bir yatak odası seçmek istiyorsanız, aynalı ve sürgülü kapaklara sahip gardırop tasarımlarıyla şık bir yatak odası tercih edebilirsiniz. Yatak başlıları da simetrik kesimlere sahip olurken, deri kaplamalı ve kapitone desenler de kendini gösterebilir. Yine bazıların alt detaylarında da deri işlemeler bulabilmek mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Küçük Yatak Odası Dekorasyonu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Yatak odası dekorasyonu

2018 Yatak Odası Takımları Dekor Trendleri

2018 Yatak Odası Takımları Dekor Trendleri Bu yılın yatak odası dekoruna rehberimizle en son modaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*